در این قسمت توضیح می دهیم که چگونه خودیی را ترک کنیم؟ چه راه هایی برای ترک خودیی وجود دارد؟ به نظر من مهم ترین کار این است که شما در رابطه با این موضوع کاملا آگاه شوید، یعنی ابتدا آگاه شوید که علت های خودیی چیست و چه ضرر هایی دارد، اینکار باعث می شود منطقی تر فکر کنید و کمتر به سمت آن بروید، برای همین است که در این مقاله در رابطه با خیلی موارد صحبت کرده ایم و فقط راه های ترک خودیی را بیان نکرده ایم. اما در این بخش که هر هفته آپدیت می شود، یک راه به شما معرفی می کنیم.

تفکر اشتباه در رابطه با ترک خودیی نداشته باشید!

متاسفانه بدترین تفکری که در این رابطه وجود دارد این است که فکر می کنید چنین چیزی ممکن نیست زیرا بعضی از دوستانتان با توجه به تجربیات شخصی خودشان گفته اند که برای مثال حتی یک سال هم ترک کرده اند اما دوباره به این سمت بازگشتند، این اصلا دلیل منطقی برای این مورد نیست که فکر کنید ترک آن غیر ممکن است. ده ها هزار موارد وجود دارد که در بدترین نوع اعتیاد جنسی بوده اند اما به راحتی توانستند خودیی را ترک کنند، پس این فکر مسموم را از ذهن خود بیرون بیاندازید زیرا این مورد علمی و روانشناسی اثبات شده که شما می توانید به راحتی آن را ترک کنید.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها


Chasing Life بازی کده مجله تخصصی مهندسی برق زیورآلات خاص و شیک معرفی شهر های بندری و جاذبه های گردشگری پیچک برگ کسب و کار اینترنتی Ramesh بصیرت جوانان فروشگاه بزرگ لوله های آبرسانی کشاورزی